Działanie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy zapewnia nie tylko młody wygląd, ale również wpływa na złagodzenie zapalenia stawów. Ponadto, wpływa na gojenie się ran oraz chroni siatkówkę oka. Należy wiedzieć, że kwas ten występuje w organizmie człowieka w dużych ilościach, jednakże jego produkcja zmniejsza się wraz z wiekiem.

Zdrowa skóra i stawy
Kolagen to substancja niezbędna do prawidłowego funkcjonowania skóry. Zwiększa napięcie i elastyczność skóry. Kwas znajduje się w tkance skórnej, czyli skórze właściwej i naskórku. Badania wskazują również, że kolagen przyczynia się do rozmnażania, a także rozrastania komórek skóry. Oprócz tego, jest pomocny w przypadku gojeniu się ran, szczególnie przy zastosowaniu miejscowym. Collagen II oraz jego składniki wpływa na stawy, a także ich schorzenia. Badania z 2000 roku udowodniły, że jest skuteczny w walce z zapaleniem stawów i kości.

Suplementacja kwasu hialuronowego.
SOLGAR kwas hialuronowy to jeden z produktów dostępnych na rynku. SOLGAR to firma, która wytwarza suplementy od ponad 70 lat. Wspomniany kwas, posiada BioCell Collagen II, czyli naturalny, opatentowany składnik. Kwas hialuronowy SOLGAR zawiera bezpieczny, a przede wszystkim przebadany skład. Nie wywołuje skutków ubocznych, a jego stosowanie przynosi korzyści. Znajdziesz go na https://byhealth.pl/solgar-kwas-hialuronowy-120mg-30-tabletek

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *